I am back!

5. července 2017 v 16:25 | Azano


Po měsíc a půl dlouhé odmlce se vracím zpátky s novým nábojem a snad i pevnější výdrží. Červen byl měsíc na dvě věci a já potřebovala prostor pro uspořádání známek a zápisů, protože jsem před květnovou praxí docela hodně dlouho chyběla. Prostě zmatek, ale tím nikoho nechci zatěžovat.

Co nás tedy tak v kostce čeká minimálně tento měsíc?...

V prvé řadě se můžete těšit na povídku "Generálova žena", která bude vycházet pouze tento měsíc každé úterý a pátek. Podrobnosti si pak můžete najít v informacích o povídkách, které doufejme na blogu přistanou co nejdříve.

Pokud se dostanu k povinné četbě (což už by byla docela potřeba), tak se tu objeví možná i nějaká knižní recenze, taky nějaká ta filmová, ale u těch předem varuji, že já jsem na filmy lemra a prostě to, co vyšlo třeba v březnu já vidím až o pár měsíců později. Berte to prosím na vědomí a pokud je to ještě v daném roce, kdy film vyšel, tak to není na škodu. Kdybych si vzpomněla na recenzi na Logana třeba až za dva roky, to už by bylo asi špatný. :D

Chtěla bych stihnout uspořádat postavy a světy, abych se mohla konečně začít věnovat jejich charakteristice a tak různě kolem. Taky bych se chtěla vrhnout na rodokmeny, u kterých to nepůjde asi u všech postav. Jinak k postavám se aktualizovala (nebo spíš rozdělila) rubrika "Character of the week", kdy se nyní budeme věnovat zvláště "hrdinům" a zvlášť "padouchům".

Jinak toho možná bude ještě víc a víc, ale moje paměť je na můj věk dosti děravá a hektická :D Takže pokud jsem něco zapomněla, tak se nebojte. Každou neděli bude takový "harmonogram" na týden, nebo spíš plány (to asi zní líp."

Tak jo. Děkuju za pozornost a hezký zbytek dne :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama