Prosinec 2017


Layout 0.6 Resident Evil

27. prosince 2017 v 23:18 | Azano |  Layouts
Vánoce už byly, proto je na čase změnit design, který se mi zrovna dvakrát nepovedl. Tento nový je ale myslím úplným opakem. Z barev jsem použila bílou, dva odstíny šedé a červené a modrý odstín. V buňkách jsou zbraně a charaktery z série her Resident Evil. Hlavní protagonista Chris Redfield je v samém středu a je v jakémsi štítu (trochu pozdě jsem si všimla, že ve jméně je písmeno R a I vedle sebe místo pod sebou, ale nechce se mi to už měnit a je to jen opravdu malá chybička). Layout se mi zkrátka a dobře líbí, velmi se mi líbí. Je v něm Resident Evil a jeho postavy (Chris, Albert, Piers, Sherry, Ada, Leon a další). Je to prostě něco, na co jsem velice pyšná a čím se snad i můžu chlubit. :)

Na blogu od: 27. 12. 2017 || Nahrazen: 03. 06. 2018


Layout 0.5 Christmas with David Gahan

10. prosince 2017 v 1:28 | Azano |  Layouts

Už je prosinec a tím pádem i čas Vánoc a co to znamená? Nový design na blog. Snažila jsem se vymyslet něco pořádného a dopadlo to takhle. Se zelenou a červenou se mi sakra těžko pracuje a vlastně obecně s každým světlým odstínem. Nejspíš je mi souzena černá a odstíny modré a fialové :D Každopádně snaha tu byla a nějakou dobu mi to trvalo. Jsem totiž hodně vybíravá, co se obrázků týče a dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli tam přidat Davida nebo ne, ale nakonec tam tedy je :)

Ten nápad s vločkama přišel tak nějak sám. Zkoušela jsem tak nějak různé věci a koukala po různých grafických blozích a napadlo mě zkusit nějaké ty věci, co jsem tam viděla. Samozřejmě nekopíruji jejich práci. To by mě ani nenapadlo, ale i tak by to ani nešlo zkopírovat. Však to vidíte. Stále jsem amatér.

Na blogu od: 10. 12. 2017 | Nahrazen: 27. 12. 2017