Červenec 2018

Design challenge!

30. července 2018 v 21:43 | Azano |  Ostatní
Když vám řeknu, že se tak trochu hodně cítím, jak na tom gifu, tak se mi budete smát :D Rozhodla jsem se totiž pro takovou šílenou challenge (no možná šílenou). Rozhodla jsem se udělat 20 designů složených z témat, která jsem nasbírala tak různě. Bude se jednat tedy o dvacet designů na témata od celkem čtyř lidí: mě, mojí sestry, mamky a Enqily.

Níže budete mít přehled o hotových designech, které si budete moct rozkliknout, až budou hotové. Doufám, že to bude sranda :D Teda už z těch témat, co mám, to sranda rozhodně bude :D

Má témataMamky témataSestry témataEnqily témata
Podmořský svět / v.2TygřiMinecraftDeath Knight
KrálíciIrský VlkodavMy little ponyStarcraft
The Evil WithinMotorkySupernaturalFantasy
Lara CroftAutaPekloPříroda / v.2
Ada WongNorman Reedus"Vytí na měsíc"Overwatch/v.2

Doufám, že se mi to bude dařit realizovat snáz, než to vidím teď :D Pokud by jste čirou náhodou měli nápad na nějaký další, určitě si ho napíšu stranou nebo ho hodím do speciální tabulky pod tento odstaveček :)


UPDATE 0.1: Takže ve finále se nakonec jedná o rovných třicet designů.
UPDATE 0.2: Podmořský svět přemístěn do mých témat a zbytek smazán, takže to necháme pouze na dvaceti designech :)


Výprava

26. července 2018 v 23:56 | Azano |  Jednorázové
Tady je ta "zrcadlová" jednorázovka, o které jsem vám psala v úterý :)

První nahlédnutí na postavy

24. července 2018 v 21:20 | Azano |  Blog
Dnešek jsem byla, světe div se, docela produktivní a navrhla si (konečně) nějaký ten základ pro postavy, které zde hodlám do budoucna uveřejňovat.

Nezabralo mi to zrovna málo času, ale taky nemůžu říct, že jsem u toho seděla půl dne. No pár hodin mi to dalo, pravda. Každopádně, tady se můžete podívat na to, co z toho vzešlo. Jde o devět návrhů pro devět světů, aby se to trochu odlišovalo, ale třeba se to ještě změní :) Jinak ty kočky neberte nijak špatně :D Zvolila jsem je proto, protože zatím nemám žádnou postavu, kterou bych vám chtěla ukázat, dokud o ni nebudu mít všechno pečlivě sepsané :D

Pokud by vás napadla nějaká změna, tak se klidně svěřte ;)


Vergil nesnese sníh

24. července 2018 v 9:00 | Azano |  Jednorázové
Tato jednorázovka mě napadla náhodou a bude se zrcadlit s další jednorázovkou, která mě napadla před pár dny :D Tak snad se vám bude líbit. Tentokrát tu máte nějaké známější postavy ;)

Nepochopils to správně

22. července 2018 v 12:09 | Azano |  Jednorázové
Včera jsem se vrátila z Polska a tady je první jednorázovka. Ještě mám v rukávu dvě, tak se vám snad budou líbit. Tahle se netýká žádného děje z mých povídek. Je teoreticky až dlouho po nich, kdy to narušilo několik postav z rpg, které hraji s kamarádkou. Takže tady to je :) Mimochodem jsem si dala práci a udělala k jednorázovkám speciální úvodku, abych věděla, co k nim hodit. Na úvodce je Nathan, Chris a Leon, ale neberte to tak, že se jich to vždycky týká :D Prostě mi padli do oka. :) Užijte si to :)

Bye Bye | 14.7.2018 - 23.7.2018

13. července 2018 v 15:44 | Azano |  Blog
Toto je hodně stručné a vlastně ani nevím, jestli podstatné :D Každopádně od zítra tj. 14.7. do 23.7. jsem v Polsku, takže nepočítejte s články ani ničím jiným, protože nemám nic připraveného a tak :D Tak jako tak si myslím, že až se vrátím, můžete čekat několik jednorázovek a možná i konečně dokončenou kapitolu Generálovy ženy. Sice už chybi asi jen tři nebo kolik, ale mohla bych něco dokončit. Takže se mějte :)

AL-TER-GO - Strana 2

11. července 2018 v 17:42 | Azano
Pro průchod Al-ter-gem nepotřebujete nic speciálního. Devítka se dá projít bez sebemenších problémů. Tedy je pravda, že si možná trochu zaskáčete, ale to je to nejmenší. Celkově se, jak už bylo řečeno, skládá Devátý svět z devíti částí, které jsou jako jedinné stabilní. Mezi nimi poletují menší ostrůvky, díky kterým se dostanete z jedné části do druhé, ale taková cesta je mnohdy nevyzpytatelná, protože byste mohli skončit někde daleko od těchto částí. Projděme si tedy stabilní části Al-ter-ga hezky kousek po kousku. Ztratit se zde je nemožné, protože všemi částmi vás vede cesta, podél níž jsou z obou stran sloupy...

Mluvíme o druhé největší části světa, která zahrnuje ke všemu ještě portál a jeden menší ostrůvek. Tato část je i přes svou vizáž jednou z těch stabilnějších.

Co první uvidíte, když projdete portálem, je velký ostrov, kterým budete muset projít. Vidíte spíše část ostrova, která je zahalená v mléčné mlze. Když se ovšem ohlédnete, vidíte dosti zřetelně místo, kde byl aktivní portál ještě před pár sekundami. Jakmile totiž projdete portálem, zavře se a už neslouží jako cesta zpátky. Portál je vytesaný do skály, která vypadá jako položený jehlan.

Když se pokocháte portálem, přeskočíte na velký ostrov a vyjdete schody nahoru. Ocitnete se na půlkruhovém nádvoří, které je celé z mramoru. Podél jeho okraje se tyčí sloupy. Na to, že je nádvoří poměrně velké, se zde není moc čím kochat. Budovy tu nejsou. Jediné, co vás může zaujmout je rozpadnutá socha přímo naproti vám a chrám po vaší pravici, do kterého se dostanete po schodech nahoru. Pokud se pak podíváte na dlažební kostky, všimnete si monogramů králů a královen. Díky této podlaze nese tato část svůj název. Nádvoří obsahuje několik trhlin, ke kterým není doporučeno se přibližovat. Největší trhlina, která deformuje sochu naproti vám se pak nazývá Šeptající. Podrobnosti o ní se dočtete na straně tři.

Pokud tedy vyrazíte v pravo, dostanete se ke schodišti vedoucím do chrámu, nebo můžete pokračovat ještě dál a razit si tak cestu do druhé části Al-ter-ga. V chrámu, který je zrovna tak z mramoru naleznete sousoší "Věčnost". Podlaha chrámu nenese monogramy králů a královen, ale pouze dva symboly. Sněhovou vločku, která modře světélkuje, když šlápnete na její kostku a notu, která světélkuje zeleně.

Jestliže si zvolité místo pravé strany levou, dostanete se po schodišti z nádvoří na malý ostrov připojený k velkému, kde najdete sousoší "Čest".

Když míříte do druhé části zvané "The Mirror" narazíte na malý ostrůvek, který levituje téměř na konci velkého ostrova. Stojí na něm budova, která není nijak rozpadlá. Pokud budete zvědaví, můžete se jít podívat blíž. Do budovy ovšem nejde vstoupit. Na dveřích je pouze jmenovka. Tento dům lze nalézt ve světě Carca. Je to dům Ketre Oran Dastela.

Poté, co přeskáčete z první části na malý ostrůvek, můžete z něj rovnou skočit do druhé části, která v překladu nese název zrcadlo. Název je takový už jenom proto, že ve středu kruhovitého mramorovaného náměstí stojí obrovské zrcadlo, za kterým se schovává obrovská trhlina v zemi. Zrcadlo je obloukovitého tvaru, na které z vrchu odnikud stéká nekonečné množství krve. Ta teče v malých potůčcích do několika směrů a teče až k okraji náměstí, ze kterého krev stéká dolů do prázdnoty. Dávejte si tedy pozor, kam šlapete. V zrcadle vidíte svůj odraz, ale můžete vidět i záblesky vašich vzpomínek, svědomí a myšlení. Teoreticky se vás tím zrcadlo na něco snaží upozornit. Zamyslet se nad vámi, nad tím, co se děje, ale klidně vás může zkoušet jinak...

Jakmile obejdete trhlinu uprostřed náměstí, sejdete schody dolů a skočíte sem, do třetí části. Název je opět velmi výstižný. Komnata na ostrově se totiž neustále rozpadá, i když už ne po tak velkých kusech. Komnata má zde opravdové stěny, nikoli sloupy. Na stěnách jsou obrazy "slavných". Komnata je ovšem velmi zapeklité bludiště a obrazů mnoho. Pokud se ale vymotáte z bludiště ven, sejdete schody dolů a skočíte na první z několika malých ostrovů. Hned na tom prvním máte možnost vidět sochu "Druhé fáze". Nemusíte se bát. Cesta je tu dost jasně vidět, ostatně pořád chodíte buď ze schodů dolů nebo do schodů nahoru. Před čtvrtou částí se pak poslední ostrov trochu rozšířuje. Na obou stranách má nízký kamenný plot. Už zbývá jen skočit a jste v Hall of Fame.

Nyní jste v největší a nejstabilnější části Al-ter-ga. Na velkém ostrově je vybudované velké, opět kruhovité, mramorované náměstí, které má ve svém středu pět soch/sousoší. Podél okraje se pak tyčí několik budov.

Vyjdete schody nahoru a jste na okraji náměstí. Naproti vám vidíte siluety prvních soch a sousoší. Po své pravici vidíte rozpadlou budovu a po levici vidíte školní budovu. Do ní lze vstoupit. Uvnitř je několik tříd, kabinety, kotelna apod. Vlastně normální škola. Některé věci a předměty dovnitř ovšem nepatří nebo nejsou na správném místě. Pokud by někdo někdy dal předměty tam, kam patří, možná by se divil, co ho čeká...

Pomineme-li první dvě budovy, na které dohlédneme a půjdeme blíž k sochám před námi, budeme moct obejít sochy z pravé, nebo levé strany. Pokud zvolíme pravou stranu, uvidíme nejdříve policejní stanici, která má přední část zcela rozpadlou, je proto krásně vidět dovnitř. Pořád je možné vlézt dovnitř a projít si to osobně. Najít můžete spíše jen pár dokumentů, které mají návaznost na dokumenty v jiných světech, to znamená, že dokumenty nalezené zde jsou ztracené v ostatních světech. Když nepůjdeme na policejní stanici, můžeme vidět už jenom zničenou radnici a její věž na kusy. Hodiny z věže jsou ale v celku a stále fungují, i když trochu jinak.

Levá strana je jiná. Vedle školní budovy stojí soud, kde není nic moc k nalezení ani zkoumání. Budova je sice neporušená, ale není v ní nic extra. Naopak v kostele vedle, který nemá ani věž najdete vitráže s mnoha bohy z různých světů a to i Země. Největší vitráží přímo nad otlářem je Bůh a Ďáběl, kteří shlíží jakoby přímo na vás.

Mezi radnicí a kostelem můžete snadno projít ke schodišti vedoucím dolů. Schodiště ale není celé, proto si dávejte pozor, než skočíte.

Hřbitov je plný hrobů, které patří již dávno zesnulým osobám, jako je např. král Solomon Kane nebo Svatý Attaman. Spousta hrobů je k dohledání i v jiných světech. Tady se na ně můžete podívat, ale to je asi tak všechno. Projdete hřbitovem a přeskočíte na protáhlý ostrov plný trhlin, kolem kterých procházíte klidně i volnou chůzí a na konci ostrova už jenom skočíte a jste oficiálně v polovině cesty, nebo spíš za půlkou.

Rozcestí nabízí hned čtyři cesty, kudy se vydat. Jednou z nich je cesta, kterou jste přišli. Další tři vedou na různá místa. První možná cesta je hned na proti vám, jakmile vejdete na mramorované náměstí. Touto cestou se dostanete po několika malých ostrůvkách do The Fortress of "Gods". Pokud ovšem půjdete vlevo a nikoli za svým nosem, zavede vás to ke schodišti vedoucím na ostrov The Darkest Star. Poslední cesta je naproti té do The Darkest Star. Sejdete schody dolů a prohlédnete si sochu Shona Theusera. Nic víc zde nenajdete...

Jedná se o jakousi slepou uličku. Odtud se totiž nikam dále nelze dostat. Toto místo je věnované bohům, jenže svým způsobem sami pochopíte, že není bůh jako bůh a mnohdy jde vycítit znechucení určitými bohy.

Pokud jste překonali několik ostrovů a skočili až sem, bude vás čekat menší výzva. Po vaší pravici je cesta k jednomu sousoší. Dolů na náměstí se ale musíte dostat nějak sami. Cesta tam totiž žádná nevede. Takže se klidně sklouzněte nebo skočte. Až se dostanete na náměstí. Naleznete zde opuštěnou a rozpadlou pevnost, která je plná náboženských artefaktů a jiných věcí spojených s bohy. Dávejte si ale pozor na tzv. "Chodící sochu". Ta tu neustále krouží a střeží to, co z pevnosti zbylo. V pevnosti můžete narazit na pokladnici, kde sedí bláznivý muž. Moc si s ním nepoklábosíte, ale když ho budete chvíli poslouchat, uslyšíte spoustu poznámek plných opovržení a sarkasmu. A co líp, spousta z těch věcí se vlastně i stala. Jestli se propletete mezi troskama pevnosti, naleznete schodiště vedoucí kamsi nahoru, tam najdete další velké sousoší.

Předposlední část vaší cesty za Vyvoleným je poněkud dlouhá. Čeká vás spousta schodů podél kterých jsou sloupy. Asi v polovině tohoto na první pohled nekonečného schodiště, lze vyjít na cosi připomínající balkón, na kterém stojí dvě věžě a mezi nimi náhrobní kámen.

Jak už z názvu vyplývá se jedná o konec vaší cesty. Vyvoleného najdete na úplném konci tohoto náměstí u stromu. Většinou sedí na kamenné lavici, která je též u stromu. Náměstí je čtvercovité. V jednom jeho rohu je velká trhlina a na levé i pravé straně je socha/sousoší. Sloupy jsou zde uspořádáný do oválného tvaru a vyznačují tak svým způsobem střed.

Až se pokocháte, promluvte si s Denim a dokažte mu, že žít má smysl. Pokud se vám to nepovede tak se nebojte, domů vás přemístí, ale budete muset vymyslet jiný způsob. Nebo se objeví časem sám, kdo ví. Třeba mu vaše řeč nasadí brouka do hlavy...


Výsledky rekonstrukce

11. července 2018 v 12:49 | Azano |  Blog

AL-TER-GO - Strana 1

11. července 2018 v 0:32 | Azano

Název:Al-ter-goJinak taky:Devátý svět, Devítka, "Ráj"
Pořadí:9.Status:Neobyvatelná

Tento svět je opakem všech zbylých světů, které Vyvolený stvořil. Nedá se zde žít už jen z toho důvodu, že neexistuje zdroj vody. Nelze rozeznat den od noci. A svět je prostě a jednoduše... nestabilní.

Když stručně popíšeme tento svět, či spíše jeho vizáž, jedná se o poměrně malý svět, který se skládá z devíti částí, které jsou jako jediné stabilní. Zem je šedá, bez života a na jejích kusech tzv. "ostrovech", které poletují světem, se vyskytují již zmíněné stabilní části světa. Okolí je bledé, bezbarvé. Není slyšet žádného zvuku, jen vaší chůze a neexistuje tu ozvěna, alespoň ne extra výrazná. Její maximální dosah je jen pár metrů.

Al-ter-go lidé, ani jiné bytosti nenavštěvují proto, aby se pokochali změtí rozmlácených budov a poletujících trosek všude kolem. Určitě se tu nikdo nechce kochat ani hroby. Pokud se kdokoliv chystá navštívit tento svět, má velmi pádný důvod a tím je Vyvolený. Bez sebemenší pochybnosti lze říct, že žádný jiný důvod ani neexistuje. Dostat se sem ale není snadné a cesta zpátky je téměř nemožná.

Svět byl stvořen proto, aby se zde Deni mohl uchýlit až bude třeba. O jeho existenci velmi dlouhou dobu nikdo další neví. Důvodem je neustálá potřeba Vyvoleného, který později velmi často přestává věřit v sebe a neustálé zachraňování světa a ostatních ho začíná unavovat. Přátelé mu umírají, stejně tak rodina a on už se na to nechce a nesnese dívat. Proto když zemře v jakémkoli jiném světě, zmizí a zjeví se zde. Ovšem do doby, kdy tento svět ještě neexistoval se Deni objevil buď v Podsvětí nebo v Nebesích, někdy se taky brzy probral, jako kdyby se nic nestalo. Al-ter-go lze tedy brát jako Deniho útočiště nejen před utrpením, které prožívá, ale také před některými povinnostmi, zodpovědností za své činy a také pro dobro ostatních. Nikdy ho tu nenaleznete veselého, ani rozčíleného, jen zlomeného a unaveného životem...

Na tento svět se podívalo jen pár "šťastlivců", kteří museli překonat celý svět, aby se dostali k Vyvolenému. A co je třeba, abychom se sem vlastně dostali? Stačí pět amuletů, ale lze to provést i se čtyřmi z nich. Také existuje ještě jedna alternativa a ta se málo komu líbí. Takže pokud chcete použít zmíněné amulety, musíte je nejdříve najít a tady pozor... ne vždy to je až tak snadné.

Jak už bylo zmíněno výše, lze použít čtyři nebo všech pět amuletů. Pokud použijete čtyři, nejspíš vám jeden logicky chybí a to asi ten Vyvoleného. Amulety se nedají očarovat, ani namnožit, nelze je ani nijak pozměnit.

1/5 - Deniho amulet - Deni Theuser - Stark - Chris Redfield
Smrt Vyvoleného není nic příliš častého, ale ani vzácného. Když vzniklo Al-ter-go, musela vzniknout i nějaká cesta do něj. Deniho amulet je proto jeden z pěti, který cestu umožňuje. Se samotným amuletem to ovšem nejde, pokud nejste Theuser a to o této výhodě ten Theuser ještě musí vědět.

Deniho amulet lze získat v případě, že vám ho Deni sám dá, když bude umírat, taky ho můžete vzít z jeho mrtvého těla nebo ho nenajdete u něj, ale třeba u někoho jiného. A u koho by to asi tak mělo být? Existují jen dvě místa, kde jinde by se amulet mohl nacházet...

Pokud amulet není oficiálně ztracený, což se v jednu chvíli také stane, lze najít u Starka, který ho dost možná bude mít ve speciální vitríně pod dohledem kamer a dalších technických vymožeností v podzemí pod sídlem. Pokud budete mít štěstí, Stark vám ho dá sám, nebo si ho vezmete násilím, v obou případech je nutno počítat s tím, že se přes Starka nepodaří dostat, přeci jen je tím, kdo zná podzemí sídla nejlíp ze všech.

Jestli jste u Starka nenašli nic, zkuste to u Chrise Redfielda. U velké části Deniho úmrtí je totiž právě on a to vám dává velkou naději, že by ho od Deniho mohl získat. Počítejte s tím, že se bude dožadovat vysvětlení, a taky dost možná vám i pomůže. Pokud ne, hodně štěstí. Chris ale amulet nemusí mít vůbec. Deni si ho ostatně mohl vzít s sebou, aby vám hledání stížil a vlastně i znemožnil a cestu do Devítky oddálil...

2/5 - Amulet zrcadla - Mirror Deni - Trezor - Tajná pokladnice - Stark
Tento a zbylé tři amulety mají s Denim velkou spojitost, ale Deni jako takový je nenosí a nemá u sebe...

Amulet zrcadla oficiálně patří osobě, které se říká "Mirror Deni". Je to amulet, který vypadá jako zrcadlo, jehož rám je obtočen hady. To pak visí na stříbrném řetízku. Amulet nemá žádné schopnosti, kromě té hlavní a to je vytvoření portálu. Mirror Deni se teoreticky nedá nazývat fyzickou osobou, a proto je těžké ho najít, lze ale vystopovat, proto je dobré zaskočit za Starkem.

Trezor je nejspíš místo, kde by člověk hledal všechny cenné věci, ale pravda je taková, že pro každého je cenné něco jiného, a proto v tomhle trezoru najdete právě tenhle amulet, pokud ne, tak musíte hledat jinde.

Dalším místem je Tajná pokladnice. Tahle pokladnice je skrytá v Barevném městě a poloha je neznámá, přestože se dá opět vyhledat, stačí si prolézt knihovnu v Deniho sídle a zkusit zapátrat. V téhle pokladnici lze nalézt i desítky jiných speciálních věcí...

Stark. Popravdě u Starka by se dalo najít leccos a spojit s ním snad všechno, co se kdy odehrálo, ale tohle není to, co by nás mělo zajímat. Jako s Deniho amuletem je i tady postup stejný. Pokud budete mít štěstí, najdete tu možná víc, než jeden amulet. I když třeba ne na jednom místě...

3/5 - Zlatý amulet - Golden Deni - Golden Seven - Tajná pokladnice - Stark
Řetízek i amulet samotný je celý ze zlata. Jedná se o kříž omotaný peřím.

Pokud jste si mysleli, že první dva amulety bylo těžké získat (a to i když jste se klidně i porvali s Redfieldem), věřte, že tenhle amulet vám dá zabrat ještě víc...

Golden Seven byla a vždycky bude věrná Vyvolenému. Problém je ten, že když je Deni pryč, není nikdo, kdo by jim dával rozkazy, a proto je třeba si pořádně rozmyslet, jak od Golden Deniho, kterému amulet patří, získat. Jednou možností je jít přímo za ním a vyžádat si ho nebo se pokusit vzít si ho násilím. Druhou možností je jít přes Golden Nathana, který je v čele Golden Seven. Obzvláště největší štěstí byste měli, pokud by Golden Seven byla "v kapsli". To se rvát nebudete muset...

Jak už bylo řečeno výše, v pokladnici lze nalézt leccos a Zlatý amulet tam bezpochyby taky patří. Takže opět stejný postup. Najděte pokladnici, najdete amulet.

A opět tu máme Starka. Pokud se vám zadaří, zabijete tři mouchy jednou ranou...

4/5 - Diamantový amulet - Diamond Deni - Shambala - Stark
Mluvíme o amuletu, který vypadá jako růže, jejíž květ je z pravého diamantu a visí na zlatém řetízku.

Některé amulety se hledají líp, některé hůř. V případě Diamantového amuletu vám to zabere víc než pár hodin. Nejdřív budete muset najít Diamond Deniho a pomoct mu. Pokud ovšem Diamond Deni nemá amulet nebo ho nenajdete, snažili jste se zbytečně. Co je na tom nejhorší je fakt, že by to byl ten nejjednodušší způsob k získání amuletu.

Tím nejsložitějším způsobem je hledat amulet na místě, které vlastně ani neexistuje. Ano. Shambala je ztracené a bájné město, které ani nevíme, jestli existuje, jenže pokud je zde zmíněné, tak asi existuje, no ne? Buď můžete požádat Nathana, který tam už byl, nebo jít hledat sami. Je to na vás, ale doporučujeme spíše tu první možnost.

No a po čtvrté tu máme Starka, který obzvláště tento amulet jen tak nevydá...

5/5 - Dýka - Insane Deni - Prázdný hrob Deniho Theusera - Zničená socha Darwinyho na náměstí v Barevném městě
Amulet je stříbrný ve tvaru dýky, která má v rukojeti červený rubín. Řetízek je z tmavého obsidiánu.

Poslední amulet, který musíte získat. Získáte ho buď z prázdného hrobu Vyvoleného na hřbitově nebo v Barevném městě na náměstí pod nebo ve zničené soše Darwinyho.

Pokud není amulet na těchto místech, musíte najít (což není tak těžké) Insane Deniho. Toho musíte jakkoliv zneškodnit (zabít ovšem nejde). Amulet mu nelze vzít jinak. V tomto případě to jde vždy jen násilím. Tohoto Deniho lze najít ve speciálním vězení, k němuž vás dostane pouze Stark.

Tak. Pokud máte všech pět amuletů. Utvoříte z nich čtverec a do středu vložíte pátý (Vyvoleného) amulet. Okamžitě se otevře portál připomínající červí díru a ta vás vcucne do Al-ter-ga. Doporučujeme provádět to v uzavřené místnosti, pro co nejmenší škody...

V případě, že vám jeden amulet chybí, musíte do středu vložit nějakou osobní věc Vyvoleného. Fotku, doklady, prsten nebo přinést sami nějakou oběť...

Pokud se vám nechce hledat amulety, nebo na to jednoduše není čas, či jsou snad jiné důvody, můžete využít tzv. "Jinou alternativu", která rozhodně není nic pěkného, ale v danou chvíli asi to nejrychlejší.

Musíte dobrovolně zemřít, ale ne jen nějakou střelou do hlavy. Musí to být smrt, kde budete trpět. Mluvíme tedy o smrti v plamenech, utopení, umrznutí, vyhladovění, vykrvácení, díky nějaké nemoci, oběšením, umučením. Z již zmíněných variant lze jasně pochopit, že dobrovolně a dobrovolně je rozdíl. Jelikož o tomto způsobu skoro nikdo neví, nemusí ho to trápit, pokud se ale najde někdo, kdo to chce vzít touhle cestou, nikdo mu nebrání, ale komu by se chtělo...

Proto tu je taková rada na závěr... Pokud potřebujete za Vyvoleným do Al-ter-ga, najděte kteroukoli osobu, která už dlouho trpí nějakou nemocí a ukončete její trápení. V případě dlouhodobé nemoci totiž není třeba čekat, až dotyčný zemře. Už si vytrpěl dost a tím pádem není podvod, když trápení konečně ukončíte...

Zajímavost: Tuto "Jinou alternativu" zvolila prozatím jen jedna osoba.