Enjoying time together...

18. srpna 2018 v 19:41 | Azano |  Ostatní
Hezký večer přeji! Nedávno jsem si u jednoho velmi talentovaného umělce, který vystupuje pod přezdívkou Mo0nX, objednala jeden obrázek. Každý z nás měl krapet jinou představu, ale to mi ve finále vůbec nevadilo a nevadí, protože když je to léto, je fajn letně naladit i tenhle tématický obrázek.

Tématem byl Nathan Drake a mladý Dante Sparda, jak si užívají společné chvíle předtím, než Nathan bude muset zase po prázdninách nastoupit na univerzitu a učit celý rok. Kluci popíjejí pivo a užívají si dovolenou. To, že Dantova ruka sahá tam, kam by neměla Nathan neřeší. Nicméně, mezi touto dvojicí není nic víc, než jen pevné přátelství. Jsou to nejlepší přátelé, i když se spolu párkrát vyspali. Nathan je skoro o dvacet let starší a bere Danta spíš jak mladšího bratra, možná syna. Dante naproti tomu by rád něco víc, než jen přátelství.

Takže tady to je :) Sorry za ten nápis přes celý obrázek, ale nechci, aby někdo bral něco, co mu nepatří. Obrázek je čistě a jen v mém vlastnictví a můžu si s ním nakládat jen já jak chci.
Doufám, že do budoucna s tímto človíčkem budu mít víc kolaborací než jen tuhle jednu :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama