Co nás čeká...

22. září 2018 v 17:47 | Azano |  Blog
Ahoj,

pokud jste četli tento článek, tak jistě víte, že má aktivita (alespoň dokud se nesesynchronizuji s rozvrhem) bude poměrně značně snížena.

To mě ale neodrazuje od činnosti na blogu...
Takže... co se mé činnosti týče, bude se dosti pravděpodobně jednat o přednastavené články, takže asi nebudu reagovat hned, pokud budou nějaké komentáře u článků, ale jistě se odpovědi dočkáte. Mělo by vycházet to, co doposud:

- Jednorázovky
- Možná i nějaká grafika? Who knows...
Co se challenge týče, chybí mi jen sedm designů, tak to bych snad mohla zvládnout dodělat, no ne? Darwinyho deník čítá přes třicet úryvků, takže toho bude taky dostatek a sem tam nějaká jednorázovka by třeba taky nebyla na škodu, že?

Ohledně grafiky v podobě třeba PNG, oddělovačů atd. je zatím spíše nápadem. Není jisté, jestli v blízké době nějakou zveřejním na blogu, ale pokud ano, všimnete si toho.

To by mohlo být pro dnešek asi tak nějak vše, ne? Pokud se mi bude chtít, možná tu uvidíte i nějaké mé eseje a referáty ze školy, až budou :)

Dokonce jsem si začala sepisovat i několik postav, které by se tu mohly konečně zveřejnit, problém je ten, že si pořád nevím rady s tím vrchem. Sice jsem vám zde ukazovala možný náhled, jak by to mohlo vypadat, ale nevím, pořád si tím nejsem tak úplně jistá...


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama