Říjen 2018


Vše nejlepší SarseCZ!

29. října 2018 v 10:00 | Azano
Zdravím,
dnes se hlásím s něčím speciálním.

I když to nedopadlo až tak dobře, jak jsem chtěla (snažila jsem se, ale prostě je někde chyba v těch mini gifech), tak jsem s výsledkem částečně spokojená. Mohlo to dopadnout i líp, ale vzhledem k tomu, že se mi ten nápad vyrojil ve čtvrtek, kdy jsem byla celý den zavřená ve škole (skoro doslova), jsem na to moc času neměla (i když tři dny je dost).

Takže já ti přeji vše nejlepší k narozeninám a příště to snad dotáhnu k úplné dokonalosti :)Starcraft design

28. října 2018 v 21:25 | Azano |  Design challenge!
Víc jak po měsíci se hlásím s dalším designem do challenge. Neměla jsem na to nějak náladu a hlavně čas. O víkendu jsem si teď ale díky sestřiným narozeninám musela zase trochu pohrát s grafikou a nějak mě to chytlo, takže jsem udělala tenhle design.

Vybrala jsem si Starcraft, který jsem měla rozdělaný už dlouho. Pohrála jsem si s obrázky, které jsem našla na googlu a vzniklo z toho to, co můžete vidět níže. Udělala jsem k tomu i návrh na menu a vybrala nějaký gif, který by byl hezký na avatar :)

Tak co říkáte?

Tenhle design je samozřejmě "free", takže pokud by ho někdo chtěl, stačí napsat :)


Když se dívám na měsíc...

27. října 2018 v 18:30 | Azano |  Jednorázové
Zdravím,
po týdnu se hlásím s takovou možná nepříliš záživnou jednorázovkou. Neočekávejte sex, ani nadávky. A další věci, co jsou u mne na denním pořádku. Počítejte s takovým spíše rozhovorem mezi Dantem a Denim a Deniho pohledem do budoucnosti. Tato krátká jednorázovka je totiž víceméně náhled na část mého opravdu velmi dlouhého příběhu o Denim. Příběh, který píši už několik let, ale stále ještě není dokončený a dlouho asi ještě nebude. Na blogu ho nezveřejňuji, protože mi přijde, že je na to ještě dost času :)

Gifs

21. října 2018 v 17:19 | Azano
Zde jsou gify, které jsem dělala pro sebe, či pro někoho jiného.

.Pro pokračování stačí kliknout na příslušnou ikonku.

....

Gif - Top 5

21. října 2018 v 13:19 | Azano
Tuhle bombu jste asi nečekali... xD

Dobře nebudu si moc fandit, protože tak dobrá asi nejsem. Však to vidíte sami.

Nápad na gif přišel tak nějak odnikud. Pohrávala jsem si s gify a najednou vyšel tento nápad, který se nakonec (jak vidíte) zrealizoval.

Vybrala jsem své nejoblíbenější postavy z her (některé z nich) a nakombinovala je takhle hezky do sebe. Z leva doprava pak můžete vidět: Nathan Drake (Uncharted series), Alexander "Sasha" Kozachenko a.k.a Buddy (Resident Evil: Damnation), Dante Sparda (DmC: Devil May Cry), Chris Redfield (Resident Evil series) a Leon Scott Kennedy (Resident Evil series).

Co si myslíte vy? Vypadá to špatně? Nebo dobře?

Úvodní obrázek - Až mě chytne stín

20. října 2018 v 10:00 | Azano
Tahle úvodka se mi upřímně moc nelíbí. Je taková bez nápadu, nebo nevím. K tématu povídky se totiž moc nehodí. Když se budete pečlivěji soustředit na obrázek, můžete si všimnout, že tam na pozadí prší. Jak říkám, není to to nejlepší, co jsem udělala. Povídka už je vydaná na blogu, nikoliv na Wattpadu. Stejně jako spousta dalších povídek i tato prochází takovou... rekonstrukcí a možná se rekonstrukce dočká i její úvodka...

Úvodní obrázek - "Jednorázová" univerzální úvodka

19. října 2018 v 10:00 | Azano
S tímto úvodním obrázkem je to krapet složitější.

Co se vzhledu úvodky týče, jsem naprosto spokojená. Barvy se mi líbí, písmo i doplňky a gif zrovna tak. Nemám, co bych si vytkla, i když by se možná po chvíli koukání nějaké výčitky našly.

Tento obrázek je určený pro všechny jednorázové povídky na mém blogu. To znamená, že se vyskytují u "povídek" o tzv. jedné kapitole. Zní to debilně, ale je to tak. Lepší výraz, než "jednorázovka" nemám a neznám. Je mi líto.

Obal na Wattpad - Mánia: Cesta z pekla

18. října 2018 v 21:20 | Azano
Zdravíčko.
Dnes jsem měla volno mezi přednáškami, tak jsem udělala jedné holčině obal na Wattpad. Chtěla po mě čepel uprostřed a na jedné straně ženu/dívku s rudými vlasy a očima a na druhé straně hnědovlasého muže s modrýma očima. Příběh mi to přijde zajímavý. Určitě doporučuji přečíst :)

Úvodní obrázek - Generálova žena

18. října 2018 v 10:00 | Azano
Úvodka pro povídku Generálova žena je laděna do fialovo-červených odstínů a nyní se již nevyužívá, protože povídka je dopsaná. Sice teď na blogu i Wattpadu prochází menší úpravou, ale lze nalézt tam i tady, takže pokud budete mít zájem, můžete si jí přečíst.

Úvodní obrázek k povídce se mi líbí a bavil mě. Sice to není to nejlepší, co jsem dělala, ale dobré to je, ne?