Blog

Co je zrovna ke čtení?

Čtvrtek v 17:44 | Azano
Ola ^^

Prudím Vás takhle večer (nebo pozdě odpoledne - jak chcete), protože Vás musím asi informovat o tom, že z těch delších příběhů tady na blogu si zatím nebudete moci nic přečíst. Proč? Protože to, co bylo rozepsané, nebo dopsané je nyní v procesu úprav (hlavně korektury), proto jsem si řekla, že by asi nebylo moc fajn, kdyby tady na blogu byly ty dlouhé povídky s chybami. Můžete si ale přečíst spoustu jednorázových povídek :) Během prosince jich přibylo poměrně dost ;)

Plány do budoucna...

Neděle v 20:57 | Azano
Zdravím Vás!
Zkouškové období je poměrně divoké, takže se Vám omlouvám, že nejsem tak aktivní. No oproti prosinci to je sakra velký rozdíl :D

Generálova žena a další...

22. listopadu 2018 v 8:00 | Azano
Dnes se hlásím poměrně brzy ráno (trčím ve škole už od šesti, takže mě to nutí se zamýšlet nad jinými věcmi než učením).

S čím se hlásím? No s takovou... anketou, dalo by se říci.

Tady na blogu jsem se o tom asi nezmiňovala, ale už asi měsíc provádím korekturu a takovou menší (fajn větší) úpravu Generálovy ženy. Nevím proč, ale jak si to zpětně čtu, tak zjišťuji spoustu nesrovnalostí a děr, které v příběhu jsou. Rozhodla jsem se to tedy napravit a příběh upravit tak, aby bylo všechno stoprocentní. Tedy doufám, že to bude stoprocentní.

Generálova žena ale není jediný příběh, který prochází "rekonstrukcí". Týká se to i příběhu "Až mě chytne stín", kde chci z nahodilých kapitol se stejnými postavami, které jdou jen chronologicky za sebou, udělat něco, co má nějakou hlubší pointu. Do třetice se chci vrhnout na úpravu Darwinyho deníku, protože Darwiny je poměrně klíčová postava v několika připravovaných příbězích, a proto musí být jeho deník co nejpřesnější tomu, co se dělo a dít bude právě v těch jiných "povídkách".

"Generálova žena" a "Až mě chytne stín" zůstávají na blogu prozatím neupravené. Darwinyho deník ještě dnes smažu, dokud na to myslím. Co mě zajímá, je to, jestli mám pak po úpravě vydat na blogu postupně odznova GŽ a AMCHT, nebo jestli se na to vykašlat? Neskrývám svou neukojitelnou touhu si alespoň GŽ vydat v tištěné podobě. Samozřejmě spíše pro sebe, protože pochybuji, že by ty moje výmysly někdo četl, už tak to tady nikdo nečte :D Omlouvám se, jestli jsem se tím teď někoho dotkla, ale je to můj pocit a ten mi nikdo nevezme :)

Takže tady máte tu anketu a budu se těšit zase až mě chytne psavá na nějakou jednorázovku, nebo tak něco :)

Co nás čeká...

22. září 2018 v 17:47 | Azano
Ahoj,

pokud jste četli tento článek, tak jistě víte, že má aktivita (alespoň dokud se nesesynchronizuji s rozvrhem) bude poměrně značně snížena.

To mě ale neodrazuje od činnosti na blogu...
Takže... co se mé činnosti týče, bude se dosti pravděpodobně jednat o přednastavené články, takže asi nebudu reagovat hned, pokud budou nějaké komentáře u článků, ale jistě se odpovědi dočkáte. Mělo by vycházet to, co doposud:

- Jednorázovky
- Možná i nějaká grafika? Who knows...
Co se challenge týče, chybí mi jen sedm designů, tak to bych snad mohla zvládnout dodělat, no ne? Darwinyho deník čítá přes třicet úryvků, takže toho bude taky dostatek a sem tam nějaká jednorázovka by třeba taky nebyla na škodu, že?

Ohledně grafiky v podobě třeba PNG, oddělovačů atd. je zatím spíše nápadem. Není jisté, jestli v blízké době nějakou zveřejním na blogu, ale pokud ano, všimnete si toho.

To by mohlo být pro dnešek asi tak nějak vše, ne? Pokud se mi bude chtít, možná tu uvidíte i nějaké mé eseje a referáty ze školy, až budou :)

Dokonce jsem si začala sepisovat i několik postav, které by se tu mohly konečně zveřejnit, problém je ten, že si pořád nevím rady s tím vrchem. Sice jsem vám zde ukazovala možný náhled, jak by to mohlo vypadat, ale nevím, pořád si tím nejsem tak úplně jistá...


Jaj vysoká škola...

21. září 2018 v 17:58 | Azano
Mám za sebou první týden na vysoké škole. Inspirace mě z větší části opustila (alespoň v průběhu týdne). Teď, když konečně sedím doma (ne nejezdím na intr), tak přemýšlím, co dál...

Rozhodně kvůli tomu nechci rušit blog, ale vzhledem k tomu, že můj rozvrh vypadá prostě "úchvatně", bude většina článků přednastavená. Vám to je stejně asi jedno, ale pokud to někoho zajímá, tak jsem jen chtěla dát tímto způsobem nějak na vědomí, že se nic neděje, víceméně...

První nahlédnutí na postavy

24. července 2018 v 21:20 | Azano
Dnešek jsem byla, světe div se, docela produktivní a navrhla si (konečně) nějaký ten základ pro postavy, které zde hodlám do budoucna uveřejňovat.

Nezabralo mi to zrovna málo času, ale taky nemůžu říct, že jsem u toho seděla půl dne. No pár hodin mi to dalo, pravda. Každopádně, tady se můžete podívat na to, co z toho vzešlo. Jde o devět návrhů pro devět světů, aby se to trochu odlišovalo, ale třeba se to ještě změní :) Jinak ty kočky neberte nijak špatně :D Zvolila jsem je proto, protože zatím nemám žádnou postavu, kterou bych vám chtěla ukázat, dokud o ni nebudu mít všechno pečlivě sepsané :D

Pokud by vás napadla nějaká změna, tak se klidně svěřte ;)

Bye Bye | 14.7.2018 - 23.7.2018

13. července 2018 v 15:44 | Azano
Toto je hodně stručné a vlastně ani nevím, jestli podstatné :D Každopádně od zítra tj. 14.7. do 23.7. jsem v Polsku, takže nepočítejte s články ani ničím jiným, protože nemám nic připraveného a tak :D Tak jako tak si myslím, že až se vrátím, můžete čekat několik jednorázovek a možná i konečně dokončenou kapitolu Generálovy ženy. Sice už chybi asi jen tři nebo kolik, ale mohla bych něco dokončit. Takže se mějte :)

Výsledky rekonstrukce

11. července 2018 v 12:49 | Azano

Working...

11. června 2018 v 15:45 | Azano

Tentokrát tu mám něco z trochu jiného soudku. Blog bude v příštích několika týdnech (i když spíš doufám dnech) sužovat taková menší rekonstrukce...

O co vlastně půjde? Především o úpravu informací o povídkách. Chci seskládat soundtracky a celkově upravit onu stránku, kde si čtenáři mohou rozkliknout kapitolu, kterou ještě nečetli. Dále se rekonstrukce týká designu, který byl změněn už minulý týden, takže to je asi jedna z věcí, kterou je možno odškrtnout. :)

Dále bych se chtěla pustit do úpravy postav a minimálně jednu postnout na blogu. Taky se chci zaměřit na světy a nějak je doplnit.

V menu chci pozměnit ikonky u "Coming soon". Modrá se do červené fakt nehodí. A taky upravit kolonku "Books".

Možná sem přibude ještě pár dalších věcí...

Informace o povídkách - 100%
Soundtrack k povídkám - 100%
Postavy k povídkám - 100%
Design blogu - 100%
Zveřejněná postava na blogu - 0%
Bližší informace o světech - 0%
Ikonky pod "Coming soon" v menu - 100%
Kolonka "Books" - 100%
Aktualizace rubriky "Stories" - 100%
Změna ikon jednorázových povídek - 100%
 
 

Reklama