Blog

První nahlédnutí na postavy

24. července 2018 v 21:20 | Azano
Dnešek jsem byla, světe div se, docela produktivní a navrhla si (konečně) nějaký ten základ pro postavy, které zde hodlám do budoucna uveřejňovat.

Nezabralo mi to zrovna málo času, ale taky nemůžu říct, že jsem u toho seděla půl dne. No pár hodin mi to dalo, pravda. Každopádně, tady se můžete podívat na to, co z toho vzešlo. Jde o devět návrhů pro devět světů, aby se to trochu odlišovalo, ale třeba se to ještě změní :) Jinak ty kočky neberte nijak špatně :D Zvolila jsem je proto, protože zatím nemám žádnou postavu, kterou bych vám chtěla ukázat, dokud o ni nebudu mít všechno pečlivě sepsané :D

Pokud by vás napadla nějaká změna, tak se klidně svěřte ;)

Bye Bye | 14.7.2018 - 23.7.2018

13. července 2018 v 15:44 | Azano
Toto je hodně stručné a vlastně ani nevím, jestli podstatné :D Každopádně od zítra tj. 14.7. do 23.7. jsem v Polsku, takže nepočítejte s články ani ničím jiným, protože nemám nic připraveného a tak :D Tak jako tak si myslím, že až se vrátím, můžete čekat několik jednorázovek a možná i konečně dokončenou kapitolu Generálovy ženy. Sice už chybi asi jen tři nebo kolik, ale mohla bych něco dokončit. Takže se mějte :)

Výsledky rekonstrukce

11. července 2018 v 12:49 | Azano

Working...

11. června 2018 v 15:45 | Azano

Tentokrát tu mám něco z trochu jiného soudku. Blog bude v příštích několika týdnech (i když spíš doufám dnech) sužovat taková menší rekonstrukce...

O co vlastně půjde? Především o úpravu informací o povídkách. Chci seskládat soundtracky a celkově upravit onu stránku, kde si čtenáři mohou rozkliknout kapitolu, kterou ještě nečetli. Dále se rekonstrukce týká designu, který byl změněn už minulý týden, takže to je asi jedna z věcí, kterou je možno odškrtnout. :)

Dále bych se chtěla pustit do úpravy postav a minimálně jednu postnout na blogu. Taky se chci zaměřit na světy a nějak je doplnit.

V menu chci pozměnit ikonky u "Coming soon". Modrá se do červené fakt nehodí. A taky upravit kolonku "Books".

Možná sem přibude ještě pár dalších věcí...

Informace o povídkách - 100%
Soundtrack k povídkám - 100%
Postavy k povídkám - 100%
Design blogu - 100%
Zveřejněná postava na blogu - 0%
Bližší informace o světech - 0%
Ikonky pod "Coming soon" v menu - 100%
Kolonka "Books" - 100%
Aktualizace rubriky "Stories" - 100%
Změna ikon jednorázových povídek - 100%
 
 

Reklama