Darwinyho deník

Ten, kdo tě nehodnotí

25. září 2018 v 11:00 | Azano
A je to tady. Tímto vám sem dávám první z přednastavených článků a ještě jich nejspíš přibyde...

Další setkání a Deniho plány

11. září 2018 v 23:58 | Azano
Další úryvek z Darwinyho deníku je zde. Popravdě jsem ráda, že to píšu, protože si sama v hlavě sesumíruji, jak šly věci a sebou a tím pádem nevynechám to důležité ani v povídkách, které se toho týkají. Ostatně Darwinyho deník propojuje hned několik povídek, na které si budete muset ještě nějakou chvíli počkat :)

Erik a Víno

4. září 2018 v 20:04 | Azano
Další úryvek z Darwinyho deníku č. 1771 je tady :) Musím vás upozornit, že Darwiny si zaznamenává každý den, ale já vystihuji jen ty zajímavé a možná i důležité pasáže :)

V domě nám prý straší

2. září 2018 v 16:42 | Azano
Druhá "kapitola" Darwinyho deníku je zde. :) Tato povídka, či jak to nazvat, i když to asi bude něco jako povídka, bude mít možná spíše krátké kapitoly, ale kdo ví. Postupně vás Darwiny provede celým (doufám) deníkem č. 1771 z roku 2015 a vy třeba tak nahlédnete víc do jeho života. Rok 2015 byl totiž jeho vzestupem i pádem, radostí i utrpením...

Jinak názvy článků berte trochu s rezervou :D Je to spíš pro mě, abych mohla v jednom měsíci vydat víc Darwinyho úryvků z deníku :) Každopádně, můžete počítat s velkou spoustou "kapitol" ;)

Deník č. 1771 - 2015

30. srpna 2018 v 23:04 | Azano
Hezký večer (spíš noc) vám přeji. U epilogu Generálovy ženy jsem psala něco málo o tom, že se mi tu rýsuje něco dalšího... A jak jsem tak projížděla složky v PC a tady na blogu naopak články, všimla jsem si, že tu je tenhle Darwinyho deník, a tak jsem si řekla, že by bylo fajn vás zasypat několika "kapitolami" z jeho deníku a mezi to sem přihazovat kapitoly z prozatím nezveřejněné povídky, která je prozatím v kolonce "coming soon" :) Takže dosti bylo keců o tom, co bude a tu je úvodní část k Darwinyho deníku!
 
 

Reklama
Reklama