Grafika

Layout - Overwatch with Dante & Vergil

12. ledna 2018 v 20:54 | Azano

Třetí layout pro Eqilínu je zde. Chtěla jsem pro ni udělat něco trochu menšího a hlavně dobře vypadajícího. Původně jsem ani neměla v plánu používat nějakou červenou a modrou, ale nakonec to tam je a mě se to tak líbí. Její oblíbené Overwatch + bratři Vergil a jeho dvojče Dante Spardovic. Nemůžu si stěžovat. Doufám, že mě napadne něco pořádného, co by bylo komplikovanější a zajímavější :)

Layout with Genji, Hanzo & Zenyatta

20. listopadu 2017 v 18:19 | Azano

Již v pořadí druhý layout pro blog www.watashi-no-art-blog.cz, který mi trval dlouho, ale jen díky hledání obrázků a trochu mi dalo zabrat hraní s barvami, ale nebylo to asi až tak náročné. Nebudu radši posuzovat. Každopádně s tmavšími barvami se mi lépe pracuje a jinak to asi nebude. Chtěla bych zkoušet i něco náročnějšího, ale prozatím se budu držet u "mišmaš" designů. Co na tom ostatně sejde, že? Hlavně, že se to líbí tomu, komu je design určen. A jak už dávno vím, vlastník tohoto blogu má radši jednoduchost ;)

Musím se přiznat, že Overwatch nehraji a postavy znám jen z herních časopisů Score a LEVEL, při čemž ani nevím, kdo čím disponuje apod. Některé postavy se mi ale hodně líbí, i když neznám jejich příběh nebo povahu a tak dál. Podobně to mám třeba i u Starcraftu :D Ale to odbočuji :)

Layout with Tony Stark - All new, all different

18. srpna 2017 v 14:04 | Azano
 
 

Reklama