Jednorázové

Na lodi

29. září 2018 v 19:12 | Azano
Mám tu pro vás jednu z mála připravených jednorázovek. Tak doufám, že se bude líbit :) Jedná se o takovou menší fanfikci na Uncharted 4. Hlavní hrdina Nathan Drake vs hlavní záporák Rafe Adler.

Výprava

26. července 2018 v 23:56 | Azano
Tady je ta "zrcadlová" jednorázovka, o které jsem vám psala v úterý :)

Vergil nesnese sníh

24. července 2018 v 9:00 | Azano
Tato jednorázovka mě napadla náhodou a bude se zrcadlit s další jednorázovkou, která mě napadla před pár dny :D Tak snad se vám bude líbit. Tentokrát tu máte nějaké známější postavy ;)

Nepochopils to správně

22. července 2018 v 12:09 | Azano
Včera jsem se vrátila z Polska a tady je první jednorázovka. Ještě mám v rukávu dvě, tak se vám snad budou líbit. Tahle se netýká žádného děje z mých povídek. Je teoreticky až dlouho po nich, kdy to narušilo několik postav z rpg, které hraji s kamarádkou. Takže tady to je :) Mimochodem jsem si dala práci a udělala k jednorázovkám speciální úvodku, abych věděla, co k nim hodit. Na úvodce je Nathan, Chris a Leon, ale neberte to tak, že se jich to vždycky týká :D Prostě mi padli do oka. :) Užijte si to :)

Touha jako prokletí

7. června 2018 v 23:42 | Azano
Tak tedy tady je jedna krátká jednorázová povídka na přání. Hlavní účinkující postavou je král Graspichalemu Baldur Shanta a jeho manžel Aaron Cronin, který je postavou osoby, pro kterou byla povídka napsána. Baldur Shanta má totiž manžela úplně jiného, ale to sem nepatří. Přání bylo splněno. Nyní už jenom doufám, že tak, jak si přála ona osoba. Takže toto je pro Enqilu a užijte si to :)

Když se dva perou, třetí se směje

11. dubna 2018 v 10:23 | Azano
Před dvěma týdny jsme psali cvičnou maturitní slohovou práci z češtiny. V pondělí jsme dostali známky a nějaké poznámky k tomu, kde kdo dělá chyby a na co by si měl dávat pozor. Mě nebylo vytknuto nic. Tedy skoro. Profesorka mi jenom sdělila, že když píšu, měla bych oddělovat více slova od sebe, hlavně spojky od ostatních slov, protože by se to mohlo počítat jako chyba. Taky mi řekla, že bych se měla držet trochu na uzdě. Prý jako kdybych tohle vypravování vytrhla z nějaké kapitoly a hodila ho na papír. :D Takže jsem za to nedostatečně viditelné oddělování slov dostala 1-, ale jinak by to prý bylo za 1 bez nějakých okolků. Tady mám pro vás tedy vypravování, které jsem napsala. Jeho název, který byl i jako zadání máte v názvu článku. Dneska píšu už na ostro pravou maturitní slohovku, tak mi držte palce. :)

Buď náš Valentýn

14. února 2018 v 20:35 | Azano
Takže dnes (a po trochu delší době) něco trochu jiného, než je Generálova žena. Šlo to velice rychle a inspirace byla zničehonic obrovská, tak jsem toho využila. :)
 
 

Reklama
Reklama