Jednorázové

Attamanské slavnosti

Dnes v 19:14 | Azano
Tadá!
Další jednorázovka je tady. Tentokrát jsem se odpoutala od Země a Theuserova světa a přesunula se na Carcu, tedy třetí svět. Účinkujícími jsou Stark, o kterém už jste se dočetli i v jiných jednorázovkách a Ketre, který mám pocit ještě nevystoupil nikde :)
On své místo ještě mít bude v jednom příběhu, ale na to je čas :)

Vánoce v Tibetu

Pátek v 9:45 | Azano
Další jednorázovka je zde :)
Divím se, že mi prozatím jde vydávat hezky den po dni, i když to není ve stejnou hodinu. To ale nevadí. Do 24. prosince je stále ještě daleko a rozhodně se nejedná o poslední jednorázovku, spíše naopak :)
Teprve se rozehřívám ^^

V hřejivé náruči

Úterý v 10:00 | Azano
Tak tu pro Vás mám jednu jednorázovku motající se kolem Vánoc. Zatím mám naplánované ještě asi tři, takže se budete mít na co těšit :) Snažím se napsat něco i o jiných postavách, ať Vám pořád necpu Deniho s Chrisem. Jen chci upozornit, že tyhle prosincové jednorázovky na téma Vánoc se odehrávají víceméně ve stejný čas.

Make myself a KING

Pondělí v 18:35 | Azano
Hello.
Je mi jasné, že Vás nemůžu nudit jen s tou svojí nudnou a ne moc dobrou grafikou. Znamená to tedy, že jsem se rozhodla Vás nudit i s nějakými psanými nesmysly.

Konkrétně dnes tu mám takové... krátké ohlédnutí na některé události, které se staly v příběhu Curse. No ono ani nejde přímo o ohlédnutí, nebo ano? Meh. Odpusťte mi. Jsem krapet mimo :D Každopádně, ať je to co chce, Deni se tu bude ohlížet (takže to sakra asi je nějaký ohlédnutí! xD) a vzpomínat na to, když se zhostil role vůdce a vybudoval to, co vybudoval.

K tomuto mě inspirovala jedna z mých v současnosti nejoblíbenějších písniček, kterou jsem si dovolila přiložit na konec článku :)

Jinak musím upozornit, že některé věci tam jsou možná jinak, než jak to bylo doopravdy - nechci všechno vyspoilerovat xD + je to poměrně krátké. Jinak bych toho provalila tolik, že bych se za sebe musela stydět :D

Mazlíček

21. listopadu 2018 v 16:37 | Azano
Po dlouhé době se hlásím již do měsíce listopadu, abych se s vámi podělila o jednorázovou povídku, kde už se tak nějak krapet posunujeme k Vánocům. Jistě, ještě do nich zbývá měsíc a tři dny, ale i tak už to je poměrně blízko. Všichni přece víme, jak ten čas letí :)

Jinak abych to trochu uvedla, tak Chris porodí tucet vlčat zhruba tři měsíce před Vánoci a vlastně sledujeme průběh toho, jak se dítka postupně rozkoukávají a jaký postoj k nim má Chrisův manžel. Chris je obojetník (pracovní název pro muže, který může otěhotnět) a nerodí poprvé. Tahle krátká jednorázovka je pak zakončena Vánočními svátky. Možná se ještě nějaké jednorázovky na téma Vánoc dočkáte :) Pro tento měsíc je jasná tahle jednorázovka a TOP 15 songů za tento měsíc :)

Ještě se omlouvám, jestli to působí chaoticky. Snažím se zapracovat na té přímé řeči a každá má jednorázovka nemusí být na sedm stran, víme? :D Navíc je to psané v přítomném čase, což je pro mě taky docela nezvyk :) Alespoň v psaní...

Když se dívám na měsíc...

27. října 2018 v 18:30 | Azano
Zdravím,
po týdnu se hlásím s takovou možná nepříliš záživnou jednorázovkou. Neočekávejte sex, ani nadávky. A další věci, co jsou u mne na denním pořádku. Počítejte s takovým spíše rozhovorem mezi Dantem a Denim a Deniho pohledem do budoucnosti. Tato krátká jednorázovka je totiž víceméně náhled na část mého opravdu velmi dlouhého příběhu o Denim. Příběh, který píši už několik let, ale stále ještě není dokončený a dlouho asi ještě nebude. Na blogu ho nezveřejňuji, protože mi přijde, že je na to ještě dost času :)

Na lodi

29. září 2018 v 19:12 | Azano
Mám tu pro vás jednu z mála připravených jednorázovek. Tak doufám, že se bude líbit :) Jedná se o takovou menší fanfikci na Uncharted 4. Hlavní hrdina Nathan Drake vs hlavní záporák Rafe Adler.

Výprava

26. července 2018 v 23:56 | Azano
Tady je ta "zrcadlová" jednorázovka, o které jsem vám psala v úterý :)

Vergil nesnese sníh

24. července 2018 v 9:00 | Azano
Tato jednorázovka mě napadla náhodou a bude se zrcadlit s další jednorázovkou, která mě napadla před pár dny :D Tak snad se vám bude líbit. Tentokrát tu máte nějaké známější postavy ;)

Nepochopils to správně

22. července 2018 v 12:09 | Azano
Včera jsem se vrátila z Polska a tady je první jednorázovka. Ještě mám v rukávu dvě, tak se vám snad budou líbit. Tahle se netýká žádného děje z mých povídek. Je teoreticky až dlouho po nich, kdy to narušilo několik postav z rpg, které hraji s kamarádkou. Takže tady to je :) Mimochodem jsem si dala práci a udělala k jednorázovkám speciální úvodku, abych věděla, co k nim hodit. Na úvodce je Nathan, Chris a Leon, ale neberte to tak, že se jich to vždycky týká :D Prostě mi padli do oka. :) Užijte si to :)
 
 

Reklama