Jednorázové

Touha jako prokletí

7. června 2018 v 23:42 | Azano
Tak tedy tady je jedna krátká jednorázová povídka na přání. Hlavní účinkující postavou je král Graspichalemu Baldur Shanta a jeho manžel Aaron Cronin, který je postavou osoby, pro kterou byla povídka napsána. Baldur Shanta má totiž manžela úplně jiného, ale to sem nepatří. Přání bylo splněno. Nyní už jenom doufám, že tak, jak si přála ona osoba. Takže toto je pro Enqilu a užijte si to :)

Když se dva perou, třetí se směje

11. dubna 2018 v 10:23 | Azano
Před dvěma týdny jsme psali cvičnou maturitní slohovou práci z češtiny. V pondělí jsme dostali známky a nějaké poznámky k tomu, kde kdo dělá chyby a na co by si měl dávat pozor. Mě nebylo vytknuto nic. Tedy skoro. Profesorka mi jenom sdělila, že když píšu, měla bych oddělovat více slova od sebe, hlavně spojky od ostatních slov, protože by se to mohlo počítat jako chyba. Taky mi řekla, že bych se měla držet trochu na uzdě. Prý jako kdybych tohle vypravování vytrhla z nějaké kapitoly a hodila ho na papír. :D Takže jsem za to nedostatečně viditelné oddělování slov dostala 1-, ale jinak by to prý bylo za 1 bez nějakých okolků. Tady mám pro vás tedy vypravování, které jsem napsala. Jeho název, který byl i jako zadání máte v názvu článku. Dneska píšu už na ostro pravou maturitní slohovku, tak mi držte palce. :)

Buď náš Valentýn

14. února 2018 v 20:35 | Azano
Takže dnes (a po trochu delší době) něco trochu jiného, než je Generálova žena. Šlo to velice rychle a inspirace byla zničehonic obrovská, tak jsem toho využila. :)
 
 

Reklama