Layouts

Layout 0.4 - Gabriel's memories

6. srpna 2017 v 19:09 | Azano
Takže se dnes mohu pochlubit a naparovat se se svým čtvrtým layoutem na tomto blogu. Design vznikl díky inspiraci z Generálovy ženy, která na blogu právě teď vychází. Zvolila jsem opět modrou a jiná tam snad ani prostě nemohla pasovat. Zkoušela jsem i žlutou, zelenou a červenou a no prostě to by bylo možná až moc bijící do očí, navíc mě samotnou z toho oči bolely a to jsem jen přejížděla kurzorem, kde se mi měnily odstíny. :D Každopádně tenhle layout si tu nějakou dobu nechám (tím je myšleno déle než měsíc). Je to zase něco nového. Původně jsem ty buttons chtěla udělat jinak, ale to se nepovedlo, tak je to tu tedy takto. Jediné, co mě rozčiluje, je ta mezera mezi záhlavím a začátkem menu. Nejde mi na mysl, jak to dát pryč. Pokud by někdo z vás věděl, co s tím, tak budu ráda za jakoukoliv odpověď. Předtím se mi to ale nestalo, tak nevím, proč to teď dělá tuhle nesmyslnost. Jinak Gabriel v čele a za ním důležité momenty z jeho života s Annou. :)

Na blogu od: 6. 8. 2017 | Nahrazen: ???

Layout 0.3 - Error Carla

5. července 2017 v 15:59 | Azano
Třetí layout pro tento blog je zase o něco odlišnější. Jsem s ním spokojená. Původně měl být tak nějak do zlaté a bílé barvy, ale nakonec jsem se vrátila k milované černé a modré. Carla zaujímá velice hezkou pozici a efekty snad taky k něčemu jsou. Není to přeplácané a takhle se mi to líbí. Možná se časem naučím i trochu složitější typy layoutů, ale to ještě nevím kdy :D Každopádně tady je Carla a její "Error" vizáž.

Na blogu od: 5.7.2017 | Nahrazen: 6. 8. 2017

Layout 0.2 - Snow beauty

5. července 2017 v 15:51 | Azano
Layout blogu s číslem 2, nebo spíš 0.2. Je o něco lepší si myslím, v tmavých barvách (černá, šedá, bílá a zeleno modrá, možná tyrkysová?). Druhý layout = změna jako prase, ale to mi vůbec nevadí. Čím víc jich budu tvořit, tím lepší doufám budu :)

Na blogu od: 9.3.2017 | Nahrazen: 5.7.2017

Layout 0.1 - Elephants

5. července 2017 v 15:46 | Azano

První oficiální vzhled blogu! Volila jsem téma "sloni a západ slunce", ke kterému mě inspirovala jedno milé děvče, které nechci jmenovat :D. Každopádně to stejně nevypadá, že bych se soustředila na západ slunce, ale tak co s tím nadělám. Barvy jsem zvolila klasicky černou, bílou a oranžovou (do meruňky?). Na to, že to byl můj úplně první vytvořený layout na blog, tak to není taková hrůza, ne? Je to teda hodně jednoduchý, ale tak třeba se časem zdokonalím :)

Na blogu od: 8.2.2017 | Nahrazen: 8.3.2017


 
 

Reklama