Layouts

Layout 0.7 Young Dante Sparda

3. června 2018 v 21:10 | Azano
Po půl roce je opět čas na nějakou tu změnu. Rozhodla jsem se změnit layout, protože jsem ve středu a ve čtvrtek úspěšně absolvovala maturitu a tím pádem to prostě chtělo něco nového tady na blogu. Tentokrát jsem se z bílé přeorientovala oět n černou a přidala k ní odstíny červené. Dante vypadá dobře, že? S layoutem jsem naprosto spokojená a myslím si, že si tu (stejně jako jeho předchůdce) chvíli pobude. Nahradit ho může jen něco mnohem hezčího, což se mi jen tak nepovede :D Smíchala jsem několik obrázků od autorů na DA: Maya Rokuya, Mo0nX a dalších a vyšla z toho tahle nádhera :3

Na blogu od: 03. 06. 2018 || Nahrazen: ????

Layout 0.6 Resident Evil

27. prosince 2017 v 23:18 | Azano
Vánoce už byly, proto je na čase změnit design, který se mi zrovna dvakrát nepovedl. Tento nový je ale myslím úplným opakem. Z barev jsem použila bílou, dva odstíny šedé a červené a modrý odstín. V buňkách jsou zbraně a charaktery z série her Resident Evil. Hlavní protagonista Chris Redfield je v samém středu a je v jakémsi štítu (trochu pozdě jsem si všimla, že ve jméně je písmeno R a I vedle sebe místo pod sebou, ale nechce se mi to už měnit a je to jen opravdu malá chybička). Layout se mi zkrátka a dobře líbí, velmi se mi líbí. Je v něm Resident Evil a jeho postavy (Chris, Albert, Piers, Sherry, Ada, Leon a další). Je to prostě něco, na co jsem velice pyšná a čím se snad i můžu chlubit. :)

Na blogu od: 27. 12. 2017 || Nahrazen: 03. 06. 2018

Layout 0.5 Christmas with David Gahan

10. prosince 2017 v 1:28 | Azano

Už je prosinec a tím pádem i čas Vánoc a co to znamená? Nový design na blog. Snažila jsem se vymyslet něco pořádného a dopadlo to takhle. Se zelenou a červenou se mi sakra těžko pracuje a vlastně obecně s každým světlým odstínem. Nejspíš je mi souzena černá a odstíny modré a fialové :D Každopádně snaha tu byla a nějakou dobu mi to trvalo. Jsem totiž hodně vybíravá, co se obrázků týče a dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli tam přidat Davida nebo ne, ale nakonec tam tedy je :)

Ten nápad s vločkama přišel tak nějak sám. Zkoušela jsem tak nějak různé věci a koukala po různých grafických blozích a napadlo mě zkusit nějaké ty věci, co jsem tam viděla. Samozřejmě nekopíruji jejich práci. To by mě ani nenapadlo, ale i tak by to ani nešlo zkopírovat. Však to vidíte. Stále jsem amatér.

Na blogu od: 10. 12. 2017 | Nahrazen: 27. 12. 2017

Layout 0.4 - Gabriel's memories

6. srpna 2017 v 19:09 | Azano
Takže se dnes mohu pochlubit a naparovat se se svým čtvrtým layoutem na tomto blogu. Design vznikl díky inspiraci z Generálovy ženy, která na blogu právě teď vychází. Zvolila jsem opět modrou a jiná tam snad ani prostě nemohla pasovat. Zkoušela jsem i žlutou, zelenou a červenou a no prostě to by bylo možná až moc bijící do očí, navíc mě samotnou z toho oči bolely a to jsem jen přejížděla kurzorem, kde se mi měnily odstíny. :D Každopádně tenhle layout si tu nějakou dobu nechám (tím je myšleno déle než měsíc). Je to zase něco nového. Původně jsem ty buttons chtěla udělat jinak, ale to se nepovedlo, tak je to tu tedy takto. Jediné, co mě rozčiluje, je ta mezera mezi záhlavím a začátkem menu. Nejde mi na mysl, jak to dát pryč. Pokud by někdo z vás věděl, co s tím, tak budu ráda za jakoukoliv odpověď. Předtím se mi to ale nestalo, tak nevím, proč to teď dělá tuhle nesmyslnost. Jinak Gabriel v čele a za ním důležité momenty z jeho života s Annou. :)

Na blogu od: 6. 8. 2017 | Nahrazen: 10. 12. 2017

Layout 0.3 - Error Carla

5. července 2017 v 15:59 | Azano
Třetí layout pro tento blog je zase o něco odlišnější. Jsem s ním spokojená. Původně měl být tak nějak do zlaté a bílé barvy, ale nakonec jsem se vrátila k milované černé a modré. Carla zaujímá velice hezkou pozici a efekty snad taky k něčemu jsou. Není to přeplácané a takhle se mi to líbí. Možná se časem naučím i trochu složitější typy layoutů, ale to ještě nevím kdy :D Každopádně tady je Carla a její "Error" vizáž.

Na blogu od: 5.7.2017 | Nahrazen: 6. 8. 2017

Layout 0.2 - Snow beauty

5. července 2017 v 15:51 | Azano
Layout blogu s číslem 2, nebo spíš 0.2. Je o něco lepší si myslím, v tmavých barvách (černá, šedá, bílá a zeleno modrá, možná tyrkysová?). Druhý layout = změna jako prase, ale to mi vůbec nevadí. Čím víc jich budu tvořit, tím lepší doufám budu :)

Na blogu od: 9.3.2017 | Nahrazen: 5.7.2017

Layout 0.1 - Elephants

5. července 2017 v 15:46 | Azano

První oficiální vzhled blogu! Volila jsem téma "sloni a západ slunce", ke kterému mě inspirovala jedno milé děvče, které nechci jmenovat :D. Každopádně to stejně nevypadá, že bych se soustředila na západ slunce, ale tak co s tím nadělám. Barvy jsem zvolila klasicky černou, bílou a oranžovou (do meruňky?). Na to, že to byl můj úplně první vytvořený layout na blog, tak to není taková hrůza, ne? Je to teda hodně jednoduchý, ale tak třeba se časem zdokonalím :)

Na blogu od: 8.2.2017 | Nahrazen: 8.3.2017


 
 

Reklama