Ostatní

Enjoying time together...

18. srpna 2018 v 19:41 | Azano
Hezký večer přeji! Nedávno jsem si u jednoho velmi talentovaného umělce, který vystupuje pod přezdívkou Mo0nX, objednala jeden obrázek. Každý z nás měl krapet jinou představu, ale to mi ve finále vůbec nevadilo a nevadí, protože když je to léto, je fajn letně naladit i tenhle tématický obrázek.

Tématem byl Nathan Drake a mladý Dante Sparda, jak si užívají společné chvíle předtím, než Nathan bude muset zase po prázdninách nastoupit na univerzitu a učit celý rok. Kluci popíjejí pivo a užívají si dovolenou. To, že Dantova ruka sahá tam, kam by neměla Nathan neřeší. Nicméně, mezi touto dvojicí není nic víc, než jen pevné přátelství. Jsou to nejlepší přátelé, i když se spolu párkrát vyspali. Nathan je skoro o dvacet let starší a bere Danta spíš jak mladšího bratra, možná syna. Dante naproti tomu by rád něco víc, než jen přátelství.

Takže tady to je :) Sorry za ten nápis přes celý obrázek, ale nechci, aby někdo bral něco, co mu nepatří. Obrázek je čistě a jen v mém vlastnictví a můžu si s ním nakládat jen já jak chci.
Doufám, že do budoucna s tímto človíčkem budu mít víc kolaborací než jen tuhle jednu :)

Design challenge!

30. července 2018 v 21:43 | Azano
Když vám řeknu, že se tak trochu hodně cítím, jak na tom gifu, tak se mi budete smát :D Rozhodla jsem se totiž pro takovou šílenou challenge (no možná šílenou). Rozhodla jsem se udělat 20 designů složených z témat, která jsem nasbírala tak různě. Bude se jednat tedy o dvacet designů na témata od celkem čtyř lidí: mě, mojí sestry, mamky a Enqily.

Níže budete mít přehled o hotových designech, které si budete moct rozkliknout, až budou hotové. Doufám, že to bude sranda :D Teda už z těch témat, co mám, to sranda rozhodně bude :D

Má témataMamky témataSestry témataEnqily témata
Podmořský svět / v.2TygřiMinecraftDeath Knight
KrálíciIrský VlkodavMy little ponyStarcraft
The Evil WithinMotorkySupernaturalFantasy
Lara CroftAutaPekloPříroda / v.2
Ada WongNorman Reedus"Vytí na měsíc"Overwatch/v.2

Doufám, že se mi to bude dařit realizovat snáz, než to vidím teď :D Pokud by jste čirou náhodou měli nápad na nějaký další, určitě si ho napíšu stranou nebo ho hodím do speciální tabulky pod tento odstaveček :)


UPDATE 0.1: Takže ve finále se nakonec jedná o rovných třicet designů.
UPDATE 0.2: Podmořský svět přemístěn do mých témat a zbytek smazán, takže to necháme pouze na dvaceti designech :)

Není záporák jako záporák

7. července 2018 v 9:32 | Azano
Připravila jsem si něco speciálního. Já vím, že každý máme pro někoho slabost a u některých postav, ať už ve filmech, seriálech, knihách nebo hrách si myslíme, že jejich "osud" daný autory není fér, nebo že i přesto všechno vlastně obdivujete někoho tak ambiciózního, i když třeba i zlého. Takže abych taky nechala něco do článku, bych vám teď ráda představila několik postav, které jsem si oblíbila, i přesto, že jsou všechny záporné.

Jeden rok od spuštění blogu!

16. února 2018 v 12:47 | Azano
Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Tento blog už funguje celý rok a osm dní!

 
 

Reklama
Reklama