Ostatní

To nejlepší, co mi za tenhle rok zaznělo v uších

Středa v 13:19 | Azano
Přestože na každý konec měsíce hážu playlist s tím, co jsem daný měsíc nejvíc poslouchala, mám potřebu sem hodit článek ještě trochu mimo to.

Takže Vám sem teď hodím článek se songy, které mě za tenhle rok opravdu chytily a mají pro mě svým způsobem velký význam.

Třeba se Vám ty písničky taky zalíbí :)

Adventní kalendář?

30. listopadu 2018 v 22:06 | Azano
Zdravím!
Dnes už je sice pozdě, ale stále je ještě listopad, což znamená, že to sem můžu stále ještě hodit :)

No ono vlastně není moc co házet :D

Jde o to, že když je tedy od zítra zase ten proklatý prosinec, bylo by fajn si to tu trochu "oživit". Takže jsem se rozhodla, že každý den od 1. do 24. prosince, budu přidávat aspoň jeden článek, aby to tu trochu žilo. :)

Snažím se vymyslet nějaký fajn design na svůj blog, ale pořád mě nic pořádného nenapadá. Danta mám ráda, ale už by to chtělo změnu :)

Takže od zítra se můžete těšit na první "adventní" článek! :D

Hej přiznejte se, že ze mě máte dobrý den :D

Enjoying time together...

18. srpna 2018 v 19:41 | Azano
Hezký večer přeji! Nedávno jsem si u jednoho velmi talentovaného umělce, který vystupuje pod přezdívkou Mo0nX, objednala jeden obrázek. Každý z nás měl krapet jinou představu, ale to mi ve finále vůbec nevadilo a nevadí, protože když je to léto, je fajn letně naladit i tenhle tématický obrázek.

Tématem byl Nathan Drake a mladý Dante Sparda, jak si užívají společné chvíle předtím, než Nathan bude muset zase po prázdninách nastoupit na univerzitu a učit celý rok. Kluci popíjejí pivo a užívají si dovolenou. To, že Dantova ruka sahá tam, kam by neměla Nathan neřeší. Nicméně, mezi touto dvojicí není nic víc, než jen pevné přátelství. Jsou to nejlepší přátelé, i když se spolu párkrát vyspali. Nathan je skoro o dvacet let starší a bere Danta spíš jak mladšího bratra, možná syna. Dante naproti tomu by rád něco víc, než jen přátelství.

Takže tady to je :) Sorry za ten nápis přes celý obrázek, ale nechci, aby někdo bral něco, co mu nepatří. Obrázek je čistě a jen v mém vlastnictví a můžu si s ním nakládat jen já jak chci.
Doufám, že do budoucna s tímto človíčkem budu mít víc kolaborací než jen tuhle jednu :)

Design challenge!

30. července 2018 v 21:43 | Azano
Když vám řeknu, že se tak trochu hodně cítím, jak na tom gifu, tak se mi budete smát :D Rozhodla jsem se totiž pro takovou šílenou challenge (no možná šílenou). Rozhodla jsem se udělat 20 designů složených z témat, která jsem nasbírala tak různě. Bude se jednat tedy o dvacet designů na témata od celkem čtyř lidí: mě, mojí sestry, mamky a Enqily.

Níže budete mít přehled o hotových designech, které si budete moct rozkliknout, až budou hotové. Doufám, že to bude sranda :D Teda už z těch témat, co mám, to sranda rozhodně bude :D

Má témataMamky témataSestry témataEnqily témata
Podmořský svět / v.2TygřiMinecraftDeath Knight
KrálíciIrský VlkodavMy little ponyStarcraft
The Evil WithinMotorkySupernaturalFantasy
Lara CroftAutaPekloPříroda / v.2
Ada WongNorman Reedus"Vytí na měsíc"Overwatch/v.2

Doufám, že se mi to bude dařit realizovat snáz, než to vidím teď :D Pokud by jste čirou náhodou měli nápad na nějaký další, určitě si ho napíšu stranou nebo ho hodím do speciální tabulky pod tento odstaveček :)


UPDATE 0.1: Takže ve finále se nakonec jedná o rovných třicet designů.
UPDATE 0.2: Podmořský svět přemístěn do mých témat a zbytek smazán, takže to necháme pouze na dvaceti designech :)

Není záporák jako záporák

7. července 2018 v 9:32 | Azano
Připravila jsem si něco speciálního. Já vím, že každý máme pro někoho slabost a u některých postav, ať už ve filmech, seriálech, knihách nebo hrách si myslíme, že jejich "osud" daný autory není fér, nebo že i přesto všechno vlastně obdivujete někoho tak ambiciózního, i když třeba i zlého. Takže abych taky nechala něco do článku, bych vám teď ráda představila několik postav, které jsem si oblíbila, i přesto, že jsou všechny záporné.

Jeden rok od spuštění blogu!

16. února 2018 v 12:47 | Azano
Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Tento blog už funguje celý rok a osm dní!

 
 

Reklama